Albin Kurti me kravatë dhe të dashurën norvegjeze

image
Shoqërimi nga e dashura e tij norvegjeze dhe vendosja e kravatës ishin gjërat që e kishin karakterizuar liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti në dasmën e njërës nga aktivistet e kësaj partie, Puhie Demaku.
Ai nuk është parë në publik shpesh me të dashurën e tij e aq më pak të vendoste kravatë.
Mirëpo siç shihet në fotografi që të dyja i shkonin shumë mirë.
Kurti në këtë aheng ishte shoqëruar po ashtu edhe me nënkryetarin, Shpend Ahmeti, anëtarin i kryesisë, Dardan Sejdiu dhe aktivistin Fisnik Ismaili që të gjithë me bashkëshortet e tyre. Fotografitë janë postuar në rrjetin social facebook nga Fisnik Ismaili.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)