ANXHELA MARTINI ARTISTE E ZHVESHUR

Kur bashkëpunojnë dy shqiptarë rezultati është fantastik! Angela Martini duket e mrekullueshme në setin e fundit fotografik të realizuar nga Fadil Berisha. Këto foto janë shkëputur nga kalendari i ri për vitin 2014 të modeles shqiptare.
Ka qenë vetë fotografi Fadil Berisha, i cili ka postuar fotot e bukuroshes nga Shkodra.Modelja ka pasur veshur vetëm një fustan vjollcë gjatë pjesëmarrjes në “Cfda Fashion Awards”, duke treguar hapur pjesët intime...

Angela Martini bën skandal, duke dhënë një spektakël vërtet “hot” për sytë e meshkujve. E pranishme në “Cfda Fashion Awards”, modelja shqiptare e shpallur edhe si “Miss Universe Albania”, ka lënë të gjithë më gojën hapur, duke provokuar një ndezje hormonale te meshkujt.


 Fustani vjollcë që mbante veshur kishte një çarje aq të madhe, sa që i linte fare pak vend imagjinatës.


Çarja e fustanit zbulonte plotësisht pjesët e saj intime dhe surpriza më e papritur ishte fakti që Angela nuk mbante as të brendshme.


Praktikisht ka dhënë një spektakël me “drita të kuqe”, që është shikuar me siguri në mbarë botën...

angela martini
Është përfolur disa herë për mar rëdhëniet e modeles së njohur shqiptare, Anxhela Martini me biznesmenë të shumtë, por "Indeksonline" ka siguruar një fotografi ku Martini shihet në shoqëri të serbit Boba Zivojinoviç, i cili njihet njëherësh edhe si burri i këngëtares së famshme serbe Lepa Brena.

Martini në foto shihet me Zivojinoviç dhe një burrë tjetër duke pirë alkool në një lokal e duke biseduar. Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri.

Ndërkaq, Boba Zivojinoviç së bashku me ish-ministrin e Jashtëm të Serbisë, Vuk Jeremicc, lobuan kundër pavarësisë së Kosovës.

Anxhela Martini prezanton familjen
Super modelja shqiptare Anxhela Martini ka publikuar një foto në faqen e saj zyrtare në Facebook, ku shfaqet së bashku me familjarët e saj në qytetin e origjinës në Shkodër.
“Mirëmëngjesi Shkodër! Së bashku me zonjat e mia, mamanë time, gjyshen dhe tezet e mia,”-ka shkruar Martini në faqen e saj në Facebook.
Ndërkohë Martini nuk ka lënë pas dore as aktivitetet e saj sa i përket karrierës.
Kishte pohuar se fotografët e duan të zhveshur. Por ajo si shqiptare që është, zhveshjen ia ka besuar vetëm fotografit të mirënjohur Fadil Berisha.Bukuroshja nga Shkodra Angela Martini këto ditë ka pozuar në një set fotografish tërësisht e zhveshur përballë fotografit Berisha, duke e mbajtur fjalën e dhënë.Siç shkruan Tribuna, marti kohë më parë kishte deklaruar për media se fotografi përballë së cilit do të pozonte lakuriq ishte pikërisht fotografi me famë botërore.Dhe duket se fotot e modeles i kanë pëlqyer edhe Berishës, gjë këtë të cilën e ka thënë edhe përmes një statusi në “Twitter”. “Love this #calendar shoot with @Angela_Martini”, kishte shkruar përballë fotos së zhveshur ai.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)