Vjehrri, vjehrra dhe bashkëshorti rrahin barbarisht nusen 15-vjeçare. Kujdes pamjet janë shokuese (video)


Kujdes pamjet janë shumë të ashpra dhe shokuese!
Një adoleshente 15-vjeçare, u gjend e mbyllur në bodrumin e shtëpisë së saj, ku aty e torturonin vjehrri, vjehrra dhe bashkëshorti i saj.
Sipas BBC-së, policia arriti ta shpëtoj adoleshenten, e cila ishte torturuar barbarisht prej tyre. Mjeku ligjor zbuloi në trupin e saj, vrima gozhdësh, tufa flokësh të shkulura si dhe i kishin këputur mishin me pinca!
Ngjarja tragjike ka ndoru në Afganistan.
Për më tepër ndiqni videon, kujdes pamjet tronditëse:

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)