Ish e dashura e Chris Brown toples

Është femra e cila është e vendosur në trekëndëshin Chris Brown, Rihana dhe Karrueche Tran. Që prej ndarjes nga Chris, Karrueche i ka hyrë karrierës si modele dhe tanimë ka gjetur rastin të bëjë shumë bujë. 24 vjeçarja nuk ka lënë asgjë për të imagjinuar ndërsa është shfaqur topless në numrin e fundit të revistës “Rolling Out”.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)