. Erleta Hoti kërcënon Arian Çanin
Prezantuesja e Radio Televizionit të Kosovës, Erleta Hoti, duket të jetë mllefosur shumë me showmanin nga Shqipëria Arian Çani. Ajo në një postim të sajin në Facebook, të cilin ja ka dedikuar Arian Çanit, e kërcënon atë, se po vazhdoi me siç thotë ajo me budallallëqe të tilla, do të ketë për dhuratë publikimin e mëkateve që Çani i paska bërë sa herë ka ardhur në Kosovë.“Dedicated to Arian Cani. Po vazhdove me këto budallallëqe televizive, do kesh dhurate për Vit te Ri një storie ekskluzive për te gjitha mëkatet e tua qe ke bere ne Kosove. Jo ketë vit, por sa here qe ke qene ketu. Me foto, fakte dhe data. Kaq!”, shkruan Erleta në postimin e saj në Facebook.

Dihet se Erleta para pak muajsh është ndarë nga martesa me këngëtarin Kastro Zizo, i cili është mik i Arian Çanit, dhe njëri nga protagonistët më të shpeshtë të showt të tij televiziv Zonë e Lirë.

Në fakt, siç shkruan reporteri, edhe ndarja e Erletës me Kastro Zizon, pat ndodhur pikërisht pas pjesëmarrjes së këtij të fundit në Zonë e Lirë, ku Zizo kishte bërë sjellje të pahijshme, të cilat ishin vlerësuar si të papranueshme nga Erleta.
kastroo-o
Zizo kishte kërkuar falje për sjelljet e tij, por siç duket Erletës i ishte mbushur kupa dhe nuk kishte pranuar kthim prapa.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)