Slloba i Vogël Ivica Daciq është viktima e fundit e kamerës së fshehur në Serbi.


Slloba i Vogël Ivica Daciq është viktima e fundit e kamerës së fshehur në Serbi. Daciq, në fakt, po merrte pjesë në intervistë në njërën prej televizioneve lokale serbe, kur ai ra prehë e kamerës së fshehtë.

Gjithqka ishte realizuar në mënyrë perfekte për t'a zënë ngusht kryemnisitrin serb. Duke u përpjekur ta josh kryeministrin, prezantuesja gjatë intervistës hapi këmbët duke treguar pjesët intime të saj.


dacic
Daciq, asesi nuk mundi ti rezistoj provokimeve të saj, dhe po ashtu i humb cdo fjale. Prezantusja ishte pa te mbrenshme.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)