Çiljeta zhvishet përsëri…

3785b89f-0cc2-4db8-869d-b4c8fea9a7d0-0--300x242


Këngëtarja e njohur duket mjaft e emocionuar, ndërkohë që ka vijuar të paraqesë foto të shtatzenisë së saj. Pasi pozoi për një revistë pak kohë më parë, Çiljeta ka hedhur një foto në faqen e saj zyrtare në Facebook, vetem me të brendshme, duke ekspozuar barkun e saj. Por siç duket, kësaj radhe ajo është edhe më shumë e fryrë, pasi shumë shpejt do të sjellë në jetë krijesën e saj të shtrenjtë. Pavarësisht kilogramëve të shtuar dhe barkut të madh, këngëtarja duket mjaft seksi.

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)