Sakrificat e Rozanës për një trup të shëndetshëm

rozaa

Trupi, vithet e saja, madje edhe gjoksi i Rozanës gjithmonë kanë tërhequr vëmendje. Këngëtarja dhe aktorja e njohur Radi i është përveshur punës për të mbajtur trupin akoma në formë.Pasi që afrohet sezoni i verës dhe këngëtarëve i’u duhet të këndojnë nëpër koncerte dhe madje edhe të zhvishen, sigurisht që në të shumtën e rasteve duhet vizituar edhe palestra nëse keni probleme me peshën.
Këtë gjë e praktikon këto ditë këngëtarja e njohur Rozana Radi

Comments

Popular posts from this blog

Libra të rinj - Shkarkim falas

Ese për Vitin e Ri

Poezi të zgjedhura nga GJERGJ FISHTA (23 tetor 1870 - 30 dhjetor 1940)